Важкі метали

Визначення елементів атомно-абсорбційним спектрометричним (ААС) методом засновано на поглинанні випромінювання (в ультрафіолетовій і видимих областях спектра) збудженого атома елементів, що знаходяться в газоподібному стані.
Одним з лідерів на ринку обладнання ААС є компанія Angilent, вона надає лабораторіям по всьому світу обладнання, послуги, витратні матеріали, програмне забезпечення та досвід, що дозволяє отримати висновки, які ми шукаємо.
Тому Ми працюємо на спектрометрі Angilent – 240FS + GTA-120-це гордість нашої лабораторії. Найчутливіший ААС з електротермічним атомізатором. Для визначення токсичних важких металів (наприклад, РЬ або Сd) на рівні мільярдних часток (ppb) використовуємо ААС з графітовим електротермічним атомізатором (ЕТА). Наш прилад з коректором фону на ефекті Зеемана забезпечують чудові робочі параметри атомізатора і точну компенсацію фону з метою виключення перешкод.
Спектрометр Duo компанії Angilent – єдиний в світі прилад цього класу, що допускає паралельну роботу полум’яного, гідридного і електротермічного атомізаторів з централізованим управлінням від одного комп’ютера.
На даний момент ААС Angilent укомплектований лампами, для визначення наступних елементів:
миш’як, кадмій, кобальт, хром, мідь, залізо, ртуть, марганець, молібден, нікель, свинець, цинк.